Szkolenia zamknięte

Lex Akademia realizuje szkolenia zamknięte na życzenie klienta, które odbywają się w miejscu wskazanym przez zamawiającego lub w ośrodkach szkoleniowych albo formie szkolenia online. Poniżej przedstawiamy przykładowe tematy naszych szkoleń. Zapraszamy do zapoznania się z  naszą ofertą.

Każde ze szkoleń może być przeprowadzone w formie online, organizujemy webinaria na zamówienie, które umożliwiają uczestnictwo w zajęciach z dowolnego miejsca, za pośrednictwem komputera i dostępu do internetu. Podczas szkolenia można zadawać pytania prowadzącemu poprzez czat.

SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE:

  1. KROK: TEMAT SZKOLENIA

Aby wybrać odpowiednie szkolenie, należy określić interesujący Państwa temat lub zakres programu. Nasza oferta obejmuje szkolenia otwarte, a także możemy zrealizować szkolenie na zamówienie, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie zrealizować dowolny temat z naszej oferty szkoleń otwartych, jak i również spełnić Państwa własne propozycje.

  1. KROK: WYBÓR PRELEGENTA

W naszej ofercie przedstawiamy informacje dotyczące wykładowców, z którymi współpracujemy. Klienci mogą wyrazić swoje preferencje odnośnie prowadzącego szkolenie, a my postaramy się sprostać ich oczekiwaniom.

 

Biurka
Woda z szklanką na biurku
  1. KROK: MIEJSCE SZKOLENIA

Nasze szkolenia odbywają się w miejscu wskazanym przez klienta, w jego siedzibie lub w ośrodkach szkoleniowych z dostosowaną salą konferencyjną, zlokalizowanych w całym kraju. Dostosowujemy się do potrzeb klienta i realizujemy zajęcia w dogodnym dla niego miejscu.

 

  1. KROK: OKREŚLENIE LICZBY UCZESTNIKÓW

Zwykle organizujemy szkolenia zamknięte dla grup składających się z 10-30 osób, co jest korzystne pod względem finansowym i pozwala na wygodną pracę. W przypadku większej liczby uczestników proponujemy podzielenie szkolenia na kilka dni, aby umożliwić efektywne przyswojenie wiedzy przez każdego uczestnika.

  1. KROK: CENA

Cena naszych szkoleń uzależniona jest od kilku czynników, takich jak wybrany temat, wykładowca, miejsce szkolenia oraz liczba uczestników, którzy biorą w nim udział. Dzięki temu możemy dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta.

  1. KROK: TERMIN

Przy ustalaniu terminu szkolenia kierujemy się preferencjami i możliwościami naszych prelegentów, jak i klienta. Staramy się znaleźć dogodny termin, który odpowiada obu stronom. W przypadku szkoleń zamkniętych istnieje również możliwość przeprowadzenia zajęć w soboty, aby ułatwić dostępność dla uczestników.

Informacje w kafelkach

W RAMACH CENY KAŻDEGO SZKOLENIA STACJONARNEGO OFERUJEMY:

  • Przeprowadzenie kompleksowego szkolenia,
  • Dojazd wykładowcy na miejsce zajęć,
  • Materiały szkoleniowe, które umożliwią skuteczne przyswojenie wiedzy,
  • Certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu i zdobycie odpowiednich kompetencji objętych zakresem szkolenia.

 

OBSZAR DZIAŁANIA

Szkolenia realizujemy na terenie całego kraju

Wycena szkolenia

Serdecznie zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera. Dzięki temu będziesz na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi naszej oferty, nowych szkoleń, promocji oraz innych ważnych wydarzeń z naszej branży.