Opinie

Szkolenie oceniam na plus merytorycznie, w sposób przystępny i szybciutko zleciało. Dziękuję i polecam.
Uczestniczka szkolenia Olga
Kwiecień 2023
Dziękuję, że mogłam wziąć udział w szkoleniu online Lex Akademii i mam nadzieję, że będę miała okazję skorzystać z kolejnych ofert szkoleniowych
Uczestniczka szkolenia Julita
Kwiecień 2023
Kurs przygotowujący do egzaminu notarialnego prowadzony jest wyłącznie przez bardzo dobrych praktyków - notariuszy i sędziów mających autorytet w zawodzie - wart jest każdej złotówki. W mojej opinii nie ma obecnie konkurencji na rynku dla tego typu powtórkowej "burzy" mózgów przed egzaminem. Warto skorzystać z kursu Lex Akademia i być najlepiej przygotowanym do egzaminu pod kątem techniki rozwiązywania kazusów, a także sposobu oceniania prac przez Komisje Egzaminacyjne. Dziękuję, że mogłam wziąć udział w kursie przygotowującym do egzaminu notarialnego, wiedza podana tak jak powinno być na aplikacjach a nie jest. Rewelacja! Bardzo polecam! Pozytywny wynik egzaminu - po odwołaniu!!! Polecam walczyć do końca o swoje!
Uczestnik kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu notarialnego Monika
Sierpień 2022
Wielkie dzięki za udostępnienie kazusów i materiałów, które pomogły mi lepiej zrozumieć tematy związane z egzaminem notarialnym.
Uczestnik kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu notarialnego Marek
lipiec 2022
Chciałabym także podziękować moim koleżankom i kolegom z grupy kursowej, którzy byli bardzo pomocni i podzielili się swoimi pomysłami i doświadczeniami.
Uczestniczka kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu notarialnego Marta
lipiec 2022
Brałem udział w czerwcowej edycji kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu notarialnego 2016. Szczerze polecam taki kurs. Zdałem 🙂
Uczestnik kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu notarialnego Bartłomiej
2016
Brałem udział w czerwcowej edycji kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu notarialnego 2016. Szczerze polecam taki kurs. Zdałem 🙂
Uczestnik kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu notarialnego Bartłomiej
2016
Kurs pozwolił mi na usystematyzowanie wiedzy. Dzięki niemu dowiedziałam się o wielu ciekawych rozwiązaniach problemów w egzekucji. Spokojnie można polecać znajomym zdającym egzamin w przyszłości.
Uczestniczka kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu komorniczego
2016
Kurs prowadzony był w sposób ciekawy i spełniający moje oczekiwania. Poleciłabym go każdemu podchodzącemu do egzaminu.
Uczestniczka kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu komorniczego
2016
Dziękuję było bardzo konkretnie i na temat tak jak oczekiwałam
Uczestniczka szkolenia Anna
Kwiecień 2023
Dziękujemy za rzetelne podejście do tematu i przekazanie swojej wiedzy przez prowadzącego kurs przygotowujący do egzaminu komorniczego w 2023 roku. Ten czas na pewno nie był straconym. Kurs w mojej opinii jak najbardziej przygotował do egzaminu i pozwolił usystematyzować wiedzę, Pozdrawiam
Uczestniczka kursu przygotowującego do komorniczego egzaminu zawodowego Martyna
Marzec 2023
Wielkie podziękowania dla prelegentów letniego kursu notarialnego, który sprawił, że tematy wykładów były interesujące i zrozumiałe, szkoda że tak nie wyglądają zajęcia na aplikacji.
Uczestniczka kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu notarialnego Ewa
lipiec 2022
Bardzo dziękuję za praktyczne ćwiczenia kazusów, które pomogły mi zrozumieć zagadnienia egzaminacyjne jeszcze lepiej.
Uczestniczka kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu notarialnego Olga
lipiec 2022
Chciałbym wyrazić swoje szczere podziękowania za możliwość uczestniczenia w kursie przed egzaminem notarialnym 2022. Dzięki temu programowi szkoleniowemu zdobyłem nie tylko nowe umiejętności szybkiej analizy kazusów przedegzaminacyjnych, ale także cenne informacje, które bez wątpienia pomogą mi zdać końcowy egzamin.
Uczestnik kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu notarialnego Tomasz
Sierpień 2022
W tym roku byłam u Państwa na kursie sierpniowym, przygotowującym do egzaminu notarialnego. Do egzaminu podchodziłam pierwszy raz (jako osoba, która nie odbyła aplikacji notarialnej) i zdałam (Poznań). Chciałam Państwu serdecznie podziękować, bo jestem głęboko przekonana, że to właśnie dzięki temu kursowi uzyskałam pozytywną ocenę. Całą wiedzę i materiały, które Państwo przekazaliście były niesamowicie przydatne. Pozwoliłam sobie zatem do Państwa napisać z podziękowaniem za wspaniałą pracę 🙂
Uczestniczka kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu notarialnego
2019
Kurs przygotowawczy do egzaminu notarialnego prowadzony jest wyłącznie przez bardzo dobrych praktyków - notariuszy mających autorytet w zawodzie - i wart jest każdej wydanej złotówki. Według mnie, nie ma obecnie konkurencji na rynku dla tego typu powtórkowej "burzy" mózgów przed egzaminem. Warto iść na Niego przygotowanym, bowiem można wówczas uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Nas pytania, zarówno dotyczące wiedzy notarialnej, jak i techniki rozwiązywania kazusów, a także sposobu oceniania prac przez Komisje Egzaminacyjne.
Uczestnik kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu notarialnego Mateusz
2016
Kurs doskonale przygotowuje do egzaminu zawodowego. Wiedza przekazywana jest od strony praktycznej. Przepisy kodeksowe omawiane na przykładach.
Uczestnik kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu komorniczego
2015
Serdeczne podziękowania organizację szkolenia z rygoru egzekucji i profesjonalizm prowadzącego.
Uczestnik Konrad
Styczeń 2023
Szkolenie interesujące, pomogło usystematyzować to co już wiem ale dowiedziałam się mnóstwa nowych rzeczy i stąd zrodziły się pytania. Pani Rejent prowadząca szkolenie super!!! Organizacyjnie, sprawnie, bardzo mi się podobało. Dziękuję za możliwość uczestnictwa.
Uczestniczka szkolenia Aldona
Kwiecień 2023
Dziękuję za wspaniałe szkolenie i nowe umiejętności, które nabyłam na szkoleniu z ustawy deweloperskiej przeprowadzone online przez Lex Akademię
uczestniczka szkolenia Katarzyna
Kwiecień 2023
Szkolenia Lex Akademii wpisują się w zapotrzebowanie doskonalenia zawodowego, dziękuję za wspaniałą okazję do rozwoju i zdobycia nowej wiedzy.
Uczestniczka szkolenia 777KPC Marta
Styczeń 2023
Wielkie podziękowania dla Lex Akademia organizatorów kursu przed egzaminem notarialnym za dobrą organizację i dobór prelegentów którzy potrafili przekazać swoją wiedzę praktyczną konkretnie i szybko. Polecam! Chętnie wrócę na inne szkolenia zawodowe.
Uczestniczka kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu notarialnego Kamila
Sierpień 2022
Chciałbym podziękować prowadzącym zajęcia za ich zaangażowanie, wiedzę i profesjonalizm. Dzięki Państwa staraniom, nie tylko zrozumiałem tematy poruszane na szkoleniu, ale również nauczyłem się jak je skutecznie zastosować w dniu egzaminu.
Uczestnik kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu notarialnego Mateusz
lipiec 2022
Chciałabym podziękować za najlepsze szkolenie do egzaminu notarialnego w Polsce!! Cieszę się, że mogłam w tym uczestniczyć i mam nadzieję, że w przyszłości szkolenia będą równie udane jak te, w których brałam udział. Udało się zdać egzamin za pierwszym razem i już niedługo czeka mnie ślubowanie na zastępcę notarialnego 🙂 Trzymam kciuki za kolejne lata! Dziękuję bardzo!
Uczestniczka kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu notarialnego
2019
Dobrze zorganizowany, dobrzy wykładowcy, bardzo dobra solidna powtórka najważniejszych zagadnień, tematów i problemów przed egzaminem. Przede wszystkim na kursie wykładowcy skupili się na przygotowaniu kazusów, które na tym etapie przygotowań do egzaminu są najważniejsze. Polecam wszystkim przygotowującym się do egzaminu zawodowego!
Uczestnik kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu notarialnego
2016

Serdecznie zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera. Dzięki temu będziesz na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi naszej oferty, nowych szkoleń, promocji oraz innych ważnych wydarzeń z naszej branży.